تهویه مطبوع مناسب برای کافی شاپ و فست فود چیست ؟

دسته بندی ها :

جهت تهویه مطبوع کافی شاپ و فست فود ها از دستگاههای هواساز استفاده می شود که این دستگاه ها،به وسیله کانال اسپیرال اکسپوزکه هم نقش هوارسانی و هم مَکشِ هوا را ایفا میکنند و هم ظاهری زیبا و دکوراتیو دارند، هوای خنک در تابستان و هوای گرم در زمستان به نقاط تعیین شده در کافی شاپ و فست فود و حتی رستوران های سنتی و محیط های اداری و تجاری منتقل می کنند.
کانال اسپیرال اکسپوز به دلیل ظاهر زیبا و شکیل و مارپیچ گونه ای که دارد نیاز به اجرای سقف کاذب در سقف کافی شاپ یا هر محیط دیگری که این نوع کانال درآن اجرا می شود را منتفی می نماید.
در سیستمِ تهویه مطبوع کافی شاپ و فست فود، کانال اسپیرال اکسپوز بصورت تلفیقی، با ترکیب با دیگر تاسیسات، از قبیل تاسیساتِ الکتریکی در سقف ،محیطی فانتزی و مهندسی ساز را به نمایش می گذارد.
آیتم رنگ کوره ای که بر سطح کانال اسپیرال اکسپوز اجرا می شود، نقشی بی بدیل در زیباتر کردنِ محیطِ کافی شاپ و فست فود و محیط های مشابه را ایفا می کند.
در طراحیِ مدرن و جدیدِ تاسیساتِ تهویه مطبوع کافی شاپ و فست فود ، نمایشِ ساختارِ تاسیسات از قبیل کانال اسپیرال اکسپوز ، به تنهایی یکی از اِلِمانهای زیبایی شناختی محسوب می شود و اخیراً مهندسان، آرشیتکت ها و طراحان دکور به این موضوع اهمیتِ ویژه ای قایل شده اند که با اجرای این قبیل طراحی ها، موجباتِ رضایتِ بیش از پیش ِ کارفرمایان فراهم شده است.
در تهویه مطبوع کافی شاپ و فست فود و محیط هایی از این قبیل، استفاده از سیستم کانال اسپیرال اکسپوز با رنگ های متنوع و متناسب با محیط ،گامی بلند در زیباسازیِ محیط محسوب می شود.
لازم به ذکر است استفاده از کانال اسپیرال بصورت اکسپوز صرفاً محدود به تهویه مطبوع کافی شاپ و فست فود ها نمی شود، بلکه در محیط های تجاری، اداری، سالن های نمایشِ محصولاتِ کارخانجات و سالن های تولید، سالن های ورزشی، فروشگاهها، آرایشگاه ها،سالن های فرودگاهی،بیمارستان ها،گلخانه ها و حتی محیط های مسکونی ،کاربرد زیادی پیدا کرده است.
شرکت تهویه فراز با تولید ، اجرا و نصب کانال اسپیرال اکسپوز و همچنین دریچه های گردِ دکوراتیو از قبیل دریچه گرد تخت ، دریچه گرد برجسته ، دریچه گرد مشبک ،دریچه گرد جت نازل که با اجرای رنگ کوره ای برسطح آنها ظاهری شیک و دکوراتیو پیدا می کنند، رزومه و سابقه ای قابل قبول دراین زمینه کسب کرده است که رضایت کارفرمایانِ پروژه های مختلف با کاربری های گوناگون، گواه بر این مدعاست.
درصورت مطالعه و بررسیِ مطالب و تصاویرِ پروژه های انجام یافته در زمینه تهویه مطبوع کافی شاپ و فست فود و دیگر کاربری ها ، جهت هرگونه مشاوره رایگان و کسب اطلاعاتِ بیشتر و همچنین بازدیدِ رایگان از محل پروژه، با کارشناسِ مشاوره و فروشِ شرکت به شماره های 09121233942 و 66000365 تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

نظرات شما

Comments are closed.

از من بپرس (واتس اپ)
پاسخگوی آنلاین
چت WhatsApp یکی از پرسنل را انتخاب نمایید
X